Profesionálni freeride jazdci Carson Storch, Reed Boggs a Adolf Silva budú jazdiť na plášťoch Hutchinson.

Účinnosť srvátkových bielkovín na zníženie telesnej hmotnosti
13. februára 2019
TransGranCanaria – Advanced, pretek ťažší ako na prvý pohľad vyzeral
3. marca 2019

“Work hard, play hard” by mohlo byť skutočným mottom pre Hutchinson v roku 2019. Historicky známa značka v segmente XC sa prekvapujúco razantne vracia späť do oblasti Gravity.

Byť súčasťou tímu Hutchinson mi umožňuje skutočne mať vybavenie, ktoré najlepšie vyhovuje mojim potrebám a každodennej praxi. Tím Hutchinson je veľmi pozorný. Nemôžem sa dočkať toho čo sa udeje tento rok.“

– Carson Storch, Freerider – Najlepší trik Red Bull Rampage 2016

 

Carson Storch

 

Po úžasných víťazstvách Cécile Ravanel a Isabeau Courdurier (1. a 2. miesto v posledných troch rokoch Enduro World Series – EWS) v sa v Hutchinsone rozhodli pre návrat do segmentu Gravity s plnou silou. Vášeň a odvaha, ktorú zdieľajú naši jazdci a zvyšok tímu, je silná a povznášajúca a vynikajúco napĺňa víziu Hutchinson pre nasledujúce roky. Je to prvý skutočný krok na poli Freeridu. Nemohli sme vybrať iných jazdcov, ktorí by boli vhodnejší na reprezentáciu značky. Tieto mladé talenty veľmi obdivujeme. Tešíme sa na sezónu 2019, v ktorej  budeme so všetkými našimi jazdcami úzko spolupracovať. Máte sa na čo tešiť.

– Margot Brochard, manažér pre podporu športovcov v spoločnosti Hutchinson

 

Reed Boggs

 

Adolf Silva

 

Hutchinson v súčasnosti podporuje ďalšie MTB tímy a športovcov vrátane mien, ako sú Yoann Barelli, Rémy Métailler, Commencal Vallnord Enduro Team s Cécile Ravanel (1. EWS), Intense Mavic Collective s Isabeau Courdurier (2. EWS) a Kilian Bron, Sunn Enduro s Kevinom Miquelom a Théom Galym.