Kamzík-Baba-Kamzík štýlom štart-cieľ :)
30. augusta 2021
Prešporský UltraPunk – jesenné prebehnutie lokálnych karpatských trailov
4. novembra 2021

SEGUM Bike Team je cyklistický team so zameraním najmä na horské maratóny XCM, no sem-tam nás je vidno aj na Slovenskom pohári XCO. Vznikol v roku 2016 a od roku 2019 nám energiu dopĺňajú výrobky od Sponseru.

Tomáš Chvála:

Tento rok to je pre mňa už tretia sezóna na Sponser výrobkoch, za tú dobu som si stihol vyskúšať už pomerne širokú škálu výrobkov. Túto sezónu prvýkrát testujem kašu Power Porridge a som s ňou zatiaľ veľmi spokojný, príprava je nenáročná, kaša neleží v žalúdku takže mi nie je ťažko počas preteku, dôležité je však odhadnúť si správne množstvo, niekomu ráno stačí výrobcom určená porcia, niekomu menej a niekomu zas viac- treba odskúšať.

Marián Miklušek:

Regeneračný nápoj (Pro Recovery 44/44) má výbornú príchuť a účinnosť, určite odporúčam po každom tréningu a aj všetky ostatné produkty boli výborným doplnkom najmä pri pretekoch cez sezónu.

Matúš Čurjak:

Gély Sponser po skúsenostiach s gélmi od iných výrobcov mi tieto zatiaľ sedia najviac – hlavne v príchuti neutral. Nie sú presladené, konzistencia je optimálna a takisto praktické balenie v tube umožňuje počas jazdy ich dávkovať na viackrát bez toho, aby som mal polovicu vyliatú/vytlačenú do vrecka v drese.

Tyčinka High Energy Bar s novou receptúrou mi príde ešte chutnejšia ako predošlá– kľudne by mohli mať aj väčšiu gramáž ?. Sú ľahko rozpustné v ústach, takže aj keď má človek naponáhlo v pretekoch to vie do seba dosť rýchlo dostať. Samozrejmosťou pri oboch produktoch je citeľné doplnenie energie – či už počas tažších tréningov alebo pretekov.