Ultra cyklisti sú nadšení z Nitroflow Performance²

Martin Halász – výkonostný ultra bežec
13. decembra 2018
Aké je maximálne množstvo Activátora 200 v 24-hodinových pretekoch?
14. decembra 2018

Rakúsky ultra-cyklista John Weixelbraun (38) patrí k najlepším ultra cyklistom v Rakúsku. Počas jeho posledného preteku na 24hodinovom závode v Hitzendorf získal na testovanie nový NitroFlow Performance². Jeho vyjadrenie po preteku – “zázračný liek”!

Johannes Weixelbraun je ten, kto sa naozaj teší z jazdy na bicykli, keď sa iní sotva dokážu držať v sedle. Všetko, čo trvá dlhšie ako 24 hodín, ho poteší. Ale aj profesionál ako on musí bojovať na ultra-vzdialenostiach s únavou.  Pri 24-hodinovom závode v Hitzendorf vzal päť dní pred pretekmi na každý deň sáčik NitroFlow Performance² – a bol nadšený s účinkom.

“Celých 24 hodín som sa cítil úplne v poriadku, nikdy som sa necítil vyčerpaný. Tiež som mal pocit, že sa mi dostáva viac kyslíku ako obvykle” Vždy som musel bojovať počas posledných hodín s extrémnou únavou a vyčerpaním – ale tentoraz nie. “!

Johannes Weixelbraun použiva aj kofeínové ampule Activator a kofeínové gély. A jeho stratégia sa dokonale osvedčila: “Zúčastnil som už po piatykrát v Hitzendorfe ale tentokrát som dokázal dosiahnuť môj najlepší výsledok na tomto preteku!”